Reklama
Reklama
 České celebrity 

Michaela Kuklová je na Štědrý den sama. Bez syna

24. prosince 2018 16:35
Herečka Michaela Kuklová bude dnes večer u stromečku sama. Jak to tak vypadá, nemá v soukromém životě moc štěstí a letos dokonce přišla i o milovaného syna Románka.

Svého jediného syna Románka, kterému je už deset let, musí totiž Kuklová podle dohody "odevzdat" na Štědrý den jeho otci, podnikateli Romanu Holomkovi. Herečka je ale zvyklá, a tak rozhodně z tohoto stavu není nešťastná. Jak sama potvrdila, Vánoce se synem si udělá až o den později. Ostatně když si její expřítel trval na svém a ona se nechtěla hádat, nic jiného jí ani nezbylo. S Románkem si alespoň už doma napekli cukroví a ozdobili stromeček.

Kuklová má na vztahy smůlu. Její manželství s Jiřím Pomejem pro ni skončilo téměř nervovým zhroucením. Výbušný a žárlivý Pomeje Míšu skoro deset let málem nepouštěl z bytu a Kuklová ho taky delší dobu musela živit, neboť Pomeje měla tak nějak vždycky potíže s penězi.

Herečce nevyšel ani její druhý vztah s podnikatelem Holomkem, se kterým má desetiletého Románka. Po dlouhém manželství s Pomejem vkládala Kuklová do Holomka velké naděje. Ale on ji bohužel také zklamal. Není se co divit, že krásná herečka je po mnoha pokusech raději sama a věnuje se práci, synovi a svému pejskovi. 

Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová se tajně vdala: Holčičky moje, tak já už jsem zase paní, vzkázala hrdě světu a ukázala snubní prstýnky

Styl

Změna jídelníčku dokáže prodloužit život až o 13 let. Nová studie také radí, v kolika letech začít a jak se stravovat

Dům a zahrada

Efektivní úklid v domácnosti se psem: Jak na chlupy, skvrny od bláta, moči či krve

1. Smutná zpráva obletěla svět: Zemřel Chandler ze seriálu Přátelé. Bylo mu pouhých 54 let

2. Seriálová hvězda Radim Fiala alias doktor Hanák: Praktikuji rozumný adrenalin

3. Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

4. Zápisník alkoholičky. Tereza Ramba se z krásky změnila v trosku: Příběh o alkoholismu i komplikované cestě k abstinenci

5. Velikonoce Honzy Čenského: Pohádková princ nejen zpíval, ale i zachraňoval