Reklama
Reklama
 České celebrity 

Ondřej G. Brzobohatý pokřtí novou desku

21. prosince 2017 07:40
Nové autorské album Universum vydal skladatel a zpěvák Ondřej G. Brzobohatý na konci října. Pokřtít se ho ale chystá až 28. února v sále Lucerna Music Baru. Hostem křtu bude oblíbený zpěvák Vojta Dyk.

V pořadí druhá sólová deska je podle Ondřeje mnohem odvážnější než debutové album Identity vydané v roce 2014. "Universum víc tepe. V hlavě se mi utváří a řadí myšlenky a nápady, které bych rád předal. Nikomu nechci nic vnucovat, ale budu rád, když si lidé moje nové písničky poslechnou. Uslyší, co se mi právě honí hlavou," vysvětlil Ondřej Brzobohatý.

To, co se děje v hlavě známého hudebníka, má vystihovat i fotografie na přebalu alba, kde je makrofotografie zpěvákova oka. "Chtěl jsem něco, co vystihuje vnitřní svět. Nechal jsem se inspirovat jedním filmovým plakátem," dodal Brzobohatý.

Se svou hudbou se Ondřej dlouhodobě snaží uspět i v zahraničí hlavně pak v USA. Prý i kvůli tomu si oficiálně změnil jméno. Ke svému rodnému příjmení po slavném otci přijal i rodné jméno své matky a stal se z něj Ondřej Gregor Brzobohatý. To uvítala i jeho manželka, slavná modelka a jediná česká vítězka Miss World Taťána Gregor Kuchařová.  

kaja | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Václav Neckář vyvrací fámy o své hospitalizaci i křehkém zdraví: Mrzí mě, co se o mně píše, nejsem v nemocnici a ani nemohoucí

Styl

Dochované relikvie slavných: Mozek Rudolfa II., zakrvácená košile J. F. Kennedyho či obří kalhotky královny Viktorie

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na sterilizaci nástrojů, tyto rostliny...

1. Přes osm let se soustředila na vlastní svět mimo Hollywood. Nyní se Cameron Diaz vrací do nového filmu

2. Herec Paul Wesley alias Stefan z Upířích deníků je znovu k mání. Po třech letech se s manželkou rozvádí

3. Ryan Reynolds podstoupil kolonoskopii. Vede kampaň, aby se muži zákroku nebáli, a celý průběh zdokumentoval na videu

4. Kate Winslet se poranila během natáčení v Chorvatsku. Skončila v nemocnici

5. Tom Cruise natáčí Mission: Impossible 8. Herec si akční scény dost užívá, většinu z nich natáčí sám