Reklama
Reklama
 České celebrity 

Ruda z Ostravy se stane podruhé otcem!

15. prosince 2017 05:45
Herec a moderátor Diváckých zpráv na Primě Michal Kavalčík, známý jako Ruda z Ostravy, na sociální síti oznámil radostnou novinu. Se svojí přítelkyní Zuzanou Fialovou očekává přírůstek do rodiny.

„Prošli jsme spolu se Zuzkou dlouhý a nádherný a fantastický kus cesty. A osud nám přál a chtěl, aby v té naší příští etapě barevného života se nám pod nohy pletla buď malá blonďatá úspěšná managerka, nebo malej kudrnatej šikovnej herec. Příští rok bude prostě nejvíc prima. Tenhle vánoční dáreček se Ti, lásko, povedl. Děkujeme všem, které jsme na naší cestě potkali a doufáme, že půjdete s námi i dál. P.S.: Zuzi, doprčic, kam jsi dala kapesníky…?“ napsal na sociální síti Michal, který se svojí přítelkyní Zuzanou žije několik let. Pár rád podniká dobrodružné cesty do zahraničí, ze kterých si mnohdy vozí velice vtipné příhody. Důležité je, že Michal a Zuzka berou vše pozitivně a s nadhledem.

Z předchozího vztahu má Michal Kavalčík dvanáctiletého syna Alexe. Jak se říká, jablko nepadlo daleko od stromu. Alex se věnuje divadlu a natáčení videí.

Michal Kavalčík vystudoval Ostravskou konzervatoř, obor hudebně-dramatický. Účinkoval například v muzikálech Dracula, Evita, Hamlet nebo Krysař. Z televizní obrazovky si ho diváci mohou pamatovat jako učitele v seriálu První krok nebo z pořadu Vtip za stovku.  

kat | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Autorka My všichni školou povinní Markéta Zinnerová v slzách. Zemřel jí milovaný manžel

Styl

Nové ingredience, které se letos stanou hitem v péči o pleť

Dům a zahrada

Kvetoucí kámen může být ozdobou vašeho bytu nebo originálním dárkem

1. Herec Karel Roden v nové roli odhalí dávný zločin

2. Romantika na sněhu. Agáta Hanychová vyrazila s novou láskou do Tater

3. Bruce Springsteen je nejvíce vydělávajícím hudebníkem minulého roku

4. Hádka v rodině Britney Spears. Zpěvačka napadla svoji mladší sestru Jamie

5. Syn královny Alžběty půjde před soud za sexuální zločiny. Soud smetl ze stolu jeho návrh na zamítnutí žaloby