Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Sám doma a... věčně sjetý! Macauly Culkin po 25 letech!

21. prosince 2015 10:05
Kdo by neznal roztomilého kloučka Kevina z americké série Sám doma. Jeho hlavní představitel Macauly Culkin se od natočen Sám doma I. a Sám doma II. - ztracen v New Yorku opravdu hodně změnil. Z roztomilého chlapečka a prvotřídního malého herce se postupem let bohužel stala prvotřídní smažka.

Dnes by tak leda mohl natočit trhák: Sám doma a věčně sjetý. Ale přesně po 25 letech od natočení filmů si herec Macaulay Culkin (35) znovu zahrál postavu, která ho proslavila po celém světě. V novém internetovém seriálu svého známého Jacka Dishela ukázal, jak po letech vypadá Kevin z filmu Sám doma.

macauly Culkin hned v úvodní epizodě seriálu s názvem DRYVRS vysloveně neřekne, že jde o Kevina McCallistera, ale historka, kterou později vypráví, to jasně ukazuje. Hraje muže, který zaskočil za svoji manželku a šel vyzvednout zákazníka, kterého měl odvézt. Ale nemůže řídit, a tak se s klientem vymění. Během jízdy mu volá matka, ale on to nezvedá, což zákazník okomentuje, že je to docela drsné. To vystresovaného mladíka vytočí a spustí historku ze svého dětství, která je podle něho drsná.

Mimochodem příběh, který "Kevin" vypráví, nestihl dopovědět, protože dvojici v autě přepadl lupič. Ten však netušil, s kým má co do činění. Muž nakonec skončil spoután šňůrou vánočních světýlek a traumatizovaný Kevin ho mučil. Dost divné a ujeté, že? Stejně, jako je dnes Culkin, který před léty málem umřel na předávkování drogami.  

staronline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kamila Moučková zemřela v 92 letech. Ještě před pár lety měla životosprávu jako horník

Styl

Česko patří k zemím s největším počtem odkladů školní docházky. Odborníci před ním ale varují

Dům a zahrada

Snadná výroba vánoční purpury. Vnese domů tu pravou atmosféru

1. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

2. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

3. Jan Čenský se vydal na otevíračku zimní sezony do Rakouska. Krátce na to se horská střediska uzavřela

4. Lucie Vondráčková se stala obětí podvodu

5. Herec Jan Dolanský v minitunaji v plážovém volejbale ukázal, že schopní herci dokáží odehrát opravdu vše