Reklama
Reklama
 České celebrity 

Borhyová si užívala! Víme kde a víme s kým! V čí náručí skončila?

21. prosince 2015 04:54
Lucie Borhyová se už z největšího šoku po problémech s dnes už expartnerem Michalem Hrdličkou oklepala. Skončila sice jako opuštěná matka samoživitelka, ale netruchlí. Než aby seděla jako pověstná panenka v koutě, vyráží mezi lidi. Tentokrát si pěkně užívala.

Lucka si zašla na už tradiční koncert Hanky Zagorové do Lucerny, která praskala ve švech. Světe div se, bylo tam devadesát procent mladších a mladých lidí, než těch, u kterých by člověk čekal, že na takové písničky budou pařit. Jenže televizní moderátorka tam nebyla sama. Skončila v náručí chlapa, který je galantní, dobře zajištěný a ještě i mimořádně úspěšný.

Část večera prožila v náručí Štefana Margity a Zagorka se na to z pódia dívala. Na rozvod to rozhodně nebude, protože jde vlastně o rodinu. Borhyová má ke zpěvačce vlastně vzdálený, příbuzenský vztah.

"Lucka je naše, ta patří do rodiny. Máme ji moc rádi," prozradila Hana Zagorová, která byla nadšená, že dokázala vyprodat celou Lucernu, kam přišel třeba Honza Musil s přítelem, Hana Maciuchová, kuchař a moderátor Láďa Hruška nebo zpěvačka a herečka Dáša Zázvůrková.

Borhyová byla středem pozornosti těch mužů, kteří zrovna nepřišli se svými partnery...

"Ty v...e, on se po ní Margita sápe, podívej se, jak ji drží," divil se návštěvník koncertu, když to líčil svému kamarádovi. Jak by ne, Borhyová v náručí operního pěvce totiž nebezpečí nehrozí. Jsou letití přátelé a skoro jedna familie.

Moderátorka prý čeká na toho pravého. Spekulace o tom, že chodí s rybářem Jakubem Vágnerem jsou podle jejího vyjádření nesmysl. Znají se velmi dlouho a jsou prý jen dobří přátelé. Jenomže proč to tedy neřekli hned, když byli tázáni? Jak ona, tak Vágner podotkli jediné: "No comment".  

staronline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová se tajně vdala: Holčičky moje, tak já už jsem zase paní, vzkázala hrdě světu a ukázala snubní prstýnky

Styl

Změna jídelníčku dokáže prodloužit život až o 13 let. Nová studie také radí, v kolika letech začít a jak se stravovat

Dům a zahrada

Efektivní úklid v domácnosti se psem: Jak na chlupy, skvrny od bláta, moči či krve

1. Smutná zpráva obletěla svět: Zemřel Chandler ze seriálu Přátelé. Bylo mu pouhých 54 let

2. Seriálová hvězda Radim Fiala alias doktor Hanák: Praktikuji rozumný adrenalin

3. Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

4. Zápisník alkoholičky. Tereza Ramba se z krásky změnila v trosku: Příběh o alkoholismu i komplikované cestě k abstinenci

5. Velikonoce Honzy Čenského: Pohádková princ nejen zpíval, ale i zachraňoval