Reklama
Reklama
 České celebrity 

Rozkošné: Hanka Mašlíková ukázala fotku svého spinkajícího syna!

17. září 2017 10:05
Hanka s manželem jsou ze svého prvního dítěte totálně paf, zbožňují ho nadevše, ale i přes to se novopečená maminka rozhodla vrátit do vysílání ranní Snídaně s Novou, za což si ale od některých maminek slízla pěknou kritiku. Hodně žen se ale postavila na její stranu.

Díky tomu, že Hanka Mašlíková Reinders (35) cvičila ještě měsíc před porodem, tak byla v perfektní formě. Podle očekávání se tedy nabraných kil během těhotenství zbavovala velmi snadno. Šlo to rychleji, než sama čekala. V těhotenství moderátorka nabrala dvanáct kilo a když odcházela z porodnice, měla navrch jen dvě kila. Do týdne šla s váhou ještě dolů a skončila ještě s nižší váhou než když otěhotněla!

Kritika nerudných maminek ani poporodní kila však nejsou pro Hanku vůbec důležitá. Středobod vesmíru je teď pro šťastné rodiče měsíční syn Andreas! A Konečně se Hanka rozhodla světu ukázat alespoň spinkající uzlíček štěstí.

Mašlíková nedávno zveřejnila jeho první fotografii, na které ale chyběla hlavička. Teď se pochlubila jinou fotkou. Stejně jako u těch předchozích není vidět jeho tvářička. Andreas spinká v postýlce vystlané peřinami a různými polštáři a pochopitelně hračkami. Hana s manželem Andrém Reindersem navíc synkovi pověsili na postýlku z barevných písmen jeho křestní jméno.

„Hodnější děťátko jsme si nemohli přát. Náš středobod vesmíru,“ okomentovala Hanka snímek, na kterém roztomilý Andreas spinká v postýlce. 

Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Autorka My všichni školou povinní Markéta Zinnerová v slzách. Zemřel jí milovaný manžel

Styl

Nové ingredience, které se letos stanou hitem v péči o pleť

Dům a zahrada

Kvetoucí kámen může být ozdobou vašeho bytu nebo originálním dárkem

1. Herec Karel Roden v nové roli odhalí dávný zločin

2. Romantika na sněhu. Agáta Hanychová vyrazila s novou láskou do Tater

3. Bruce Springsteen je nejvíce vydělávajícím hudebníkem minulého roku

4. Hádka v rodině Britney Spears. Zpěvačka napadla svoji mladší sestru Jamie

5. Syn královny Alžběty půjde před soud za sexuální zločiny. Soud smetl ze stolu jeho návrh na zamítnutí žaloby