Reklama
Reklama
 České celebrity 

Rozkošné: Hanka Mašlíková ukázala fotku svého spinkajícího syna!

17. září 2017 10:05
Hanka s manželem jsou ze svého prvního dítěte totálně paf, zbožňují ho nadevše, ale i přes to se novopečená maminka rozhodla vrátit do vysílání ranní Snídaně s Novou, za což si ale od některých maminek slízla pěknou kritiku. Hodně žen se ale postavila na její stranu.

Díky tomu, že Hanka Mašlíková Reinders (35) cvičila ještě měsíc před porodem, tak byla v perfektní formě. Podle očekávání se tedy nabraných kil během těhotenství zbavovala velmi snadno. Šlo to rychleji, než sama čekala. V těhotenství moderátorka nabrala dvanáct kilo a když odcházela z porodnice, měla navrch jen dvě kila. Do týdne šla s váhou ještě dolů a skončila ještě s nižší váhou než když otěhotněla!

Kritika nerudných maminek ani poporodní kila však nejsou pro Hanku vůbec důležitá. Středobod vesmíru je teď pro šťastné rodiče měsíční syn Andreas! A Konečně se Hanka rozhodla světu ukázat alespoň spinkající uzlíček štěstí.

Mašlíková nedávno zveřejnila jeho první fotografii, na které ale chyběla hlavička. Teď se pochlubila jinou fotkou. Stejně jako u těch předchozích není vidět jeho tvářička. Andreas spinká v postýlce vystlané peřinami a různými polštáři a pochopitelně hračkami. Hana s manželem Andrém Reindersem navíc synkovi pověsili na postýlku z barevných písmen jeho křestní jméno.

„Hodnější děťátko jsme si nemohli přát. Náš středobod vesmíru,“ okomentovala Hanka snímek, na kterém roztomilý Andreas spinká v postýlce. 

Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Šokující úmrtí dávné hvězdy Novy. Eva Jurinová byla milovaná i zavrhovaná

Styl

Nejčastější zlozvyky, které našim vlasům opravdu neprospívají

Dům a zahrada

Dodejte před začátkem jara květináčům a truhlíkům nový vzhled

1. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

2. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

3. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

4. Jan Čenský se vydal na otevíračku zimní sezony do Rakouska. Krátce na to se horská střediska uzavřela

5. Lucie Vondráčková se stala obětí podvodu