Reklama
Reklama
 České celebrity 

Moderátorka Hanka Mašlíková v šestinedělí: Nekojí a už pracuje!

15. září 2017 10:29
Měsíc po narození syna Andrease, Hance praskly silikonové implantáty a ona proto nemůže proto kojit. Zakázali jí to doktoři. Z prasklých implantátů se totiž může uvolňovat nebezpečná látka, která by mohla být ještě nebezpečnější pro miminko.

Pětatřicetiletá moderátorka novácké snídaně teď lituje, že před deseti lety na plastiku prsou šla. Kdyby mohla své rozhodnutí vrátit, nikdy by si ňadra zvětšit nenechala. Na to je však už pozdě.

Vlna kritiky, obviňování a urážek se však na moderátorku strhla ve chvíli, kdy na Facebooku vysvětlila svůj brzký návrat na televizní obrazovky. Mašlíková se totiž již měsíc po porodu syna Andrease, vrátila do pracovního procesu - tedy do Snídaně s Novou, kterou už několik let moderuje. A jak se dalo čekat, čerstvá maminka to pořádně schytala od veřejnosti. Opustit dítě v šestinedělí? Za to Hana Mašlíková Reinders dostala naloženo víc, než by čekala.

„Ráda bych se veřejně vyjádřila k vašim otázkám a kritice ohledně mého rychlého návratu k moderování Snídaně s Novou. Vysíláme s kolegou jednou týdně v pondělí tři hodiny, takže od malého Andrýska odcházím na tři hodiny 6:00–9:00, po deváté už jsem doma. Ty tři hodiny mé nepřítomnosti hlídá Andreaska tatínek André Reinders, který je také rodič a zvládá s malým naprosto všechno na jedničku. Dítě nemá jen matku! Podle mě je dobré a hlavně i důležité, aby děťátko vnímalo péči a lásku obou rodičů," vysvětlila na svém profilu.

„Mám velkou výhodu v tom, že nemám práci 5–7 dní v týdnu na 8 nebo 12 hodin, proto si mohu dovolit si do práce na chvilku nárazově odskočit. Stejně tak nevidím problém v tom si po šestinedělí občas na pár hodin odskočit na moderování nějaké akce. Navíc obě naše babičky jsou úžasné a patří k rodině, takže budu moc ráda, když budou občas hlídat ony, aby si vnoučka užily a Andreasek k nim měl důvěru a jejich lásku si užíval od začátku. Neexistuje žádný manuál, jak být dokonalou matkou nebo co je pro dítě úplně nejlepší. Věřím, že každá z nás matek se chová a jedná s tím nejlepším úmyslem a láskou ke svému dítěti. Věřte mi, že Andreasek je a vždy bude v našich srdcích a životech na prvním místě. To, že někdo není jeden, dva, tři nebo čtyři roky na mateřské, zvládá domácnost i péči o dítě a občas si odskočí za prací, a tím pádem i přispěje do rodinného rozpočtu, z něj nedělá špatného rodiče. Nesuďte a nekritizujte povrchně ostatní jen proto, že něco dělají jinak než vy. Navíc znám spoustu žen na mateřské, které jsou s dítětem 24 hodin denně 365 dní v roce a kvůli tomu jsou nervózní, uječené a přenáší ten stres samozřejmě na dítě. To už je lepší si odskočit občas do práce a být v pohodě, a tím pádem mít i spokojené dítě. Snažím se být tou nejlepší milující matkou a to je to nejdůležitější,“ dodala Hanka. Nakonec jí dost maminek na sociální síti dalo za pravdu.  

Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Neuvěřitelný objev. Pradědeček Arnolda Schwarzeneggera byl Čech narozený na Tachovsku

Styl

OK Pohodlný a huňatý župan vás v zimě pěkně zahřeje

Dům a zahrada

Sbírat jedlé a chutné houby můžete i v zimě. Na jaké můžete narazit nyní a kde je hledat

1. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

2. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

3. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

4. Jan Čenský se vydal na otevíračku zimní sezony do Rakouska. Krátce na to se horská střediska uzavřela

5. Lucie Vondráčková se stala obětí podvodu