Reklama
Reklama
 České celebrity 

Honza Musil si nedá pokoj a k rozumu asi nepřijde! Skoro v padesáti se bude zase "ženit"!

04. května 2016 11:40
Moderátor Honza musil asi nedospěje a patrně jeho naivit a je čím dál hlubší. Poté, co se nedávno rozešel se slovenským fotografem Stefanem a nabalil si o 22 let mladšího zajíčka Jakuba, také rodáka ze Slovenska, se rozhodl, že to stvrdí oficiálně papírem! Bude se ženit, do třetice všeho dobrého a zlého.

Otázkou je, zda dobrého nebo zlého, protože si Musil, který za necelé dva roky oslaví padesátiny, bude brát 26letého mladíka. S tím bydlí pár měsíců a hned ví, že je to ten pravý.

"To Honza věděl u všech a jak to dopadlo. Jenomže až na Patrika, s kterým se rozešel vloni, všechny k šípku poslal on. Teď si našel zajdu a je s ním šťastný. Všichni mu to přejeme, jen si asi neuvědomuje, že za deset let mu bude skoro šedesát a jeho kluk bude v nejlepších letech," myslí si kamarádka Musila.

Poprvé se Musil ženil před více jak třiceti lety se svou ženou, s níž má dvě dcery. Jedna dokonce čeká miminko a tak bude moderátor už i dědečkem. Podruhé se pak "ženil", respektive uzavíral registrované partnerství před lety s partnerem Jakubem. S tím dokonce provozoval jeden z pražských gayklubů. Ani tenhle vztah nevydržel a teď do toho na podzim chce praštit zase.

"Jsem o něm přesvědčený, že je to ten pravý! Proto jsme se dohodli, že se v září vezmeme. Bude to určitě v Čechách," nechal se Musil slyšet.

Svůj vztah prý dlouho tajili, tvrdí Musil. Jenomže si jaksi nevidí do úst. Asi čtrnáct dní poté, co poslal k vodě slovenského fešáka Štefana, se začal objevovat na akcích právě s mladým blonďákem. Svůj vztah museli nejprve prý vybudovat na pořádných základech, než oficiálně potvrdili, že jsou partneři. No tak snad to Honzovi tentokrát skutečně vydrží na co nejdéle!  

| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Synové Britney Spears nechtějí svoji matku ani vidět. Dokonce se chtějí vystěhovat ze země

Styl

Pro ženy po čtyřicítce: Co a kdy jíst, abyste nepřibrala, včetně příkladu konkrétního jídelníčku

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a minerály, díky kterým vaše...

1. Velikonoce Honzy Čenského: Pohádková princ nejen zpíval, ale i zachraňoval

2. Andrea Kalivodová a Honza Dědek mají zajímavý společný zájem

3. Přes osm let se soustředila na vlastní svět mimo Hollywood. Nyní se Cameron Diaz vrací do nového filmu

4. Tady velím já. Budoucí královna Kate Middleton je moderní matriarchou

5. Jak dopadla hvězda středoškolských filmů? Amanda Bynes sekla s drogami a učí se na kosmetičku