Reklama
Reklama
 České celebrity 

Jakub Kohák vypadá jako mumie. Vyzkoušel detoxikační zábal

12. července 2019 07:11
Herec a režisér Jakub Kohák, který bavil diváky svým osobitým humorem ve všech řadách soutěže Tvoje tvář má známý hlas, neponechává svůj zevnějšek pouze přírodě. Už v show střídal jeden účes za druhým, a ačkoliv to mohlo být myšleno s trochou nadsázky, jeho vzhled mu rozhodně není lhostejný.

Co myslí Kohák vážně, a co naopak říká z legrace, se u něj pozná jen stěží. Je pověstný nejen svými šprýmy, ale i vlasy poletujícími do všech stran. O to více je překvapivé, že o sebe Kuba pečuje. A pečuje rád! Již několikrát totiž vyzkoušel speciální zábaly Body Wraps nabízející účinné řešení pro zeštíhlení, detoxikaci, regeneraci po sportu či bojují proti celulitidě a zavodnění. Ve svém věku se může pyšnit skvělou štíhlou postavou, za kterou stojí i tyto zázračné zábaly.

Před létem Jakub podstoupil novou kúru, a to detoxikační pleťový zábal Body Wraps SKIN CARE, který pozitivním způsobem přispívá ke zdravé a svěží pokožce. Obsahuje specifické a blahodárné látky, jež si poradí s akné, se zápachem nebo únavou nohou, podporují regeneraci pokožky a správné fungování organismu. Napomáhají také k vylučování vody z organismu a přispívají ke kontrole tělesné hmotnosti. Součástí celé procedury Body Wraps SKIN CARE je řízená meditace. Jakub i další klienti, jež tento zábal podstoupili, si odpočinuli a zrelaxovali po fyzické i psychické stránce. Proces je nastartován povzbuzujícím čajem Body Wraps TEA a následují bandáže. Ty se namáčí v lázni z MINERAL MUD a dalších přísad. Nanesou se po směru toku lymfy a nechávají působit 40 minut. Na vyžádání je možné aplikovat zdarma masku na obličej ideální pro aknózní pleť. Ke každému wrapu navíc obdržíte jako dárek 7 denní kúru povzbuzujícího čaje Body Wraps TEA, aby byl celý proces co nejefektivnější.

Herec je na léto a dobu dovolených připraven od hlavy, až k patě, zvenčí i zevnitř. S pročištěným tělem a myslí, krásnější pletí a bez zápachu nohou, typickým jevem doprovázející toto horké období, se může směle oddat veškerým letním radovánkám a plánům. Kohák je důkazem toho, že kdokoliv může tyto moderní tělové zábaly vyzkoušet a efektivně zatočit s řadou nepříjemných problémů. Více na www.bodywraps.cz.  

Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Legendární mim Jaroslav Čejka je na tom velmi špatně, už není skoro k poznání

Styl

Chyby ve stravě a cvičení, které často dělají ženy po čtyřicítce. Kvůli nim pak přibírají na váze

Dům a zahrada

Pár tipů, jak udělat domov ekologicky přívětivější

1. Vrátila se do Evropy a šla pod skalpel. Zuzana Belohorcová prozradila, co si nechala vylepšit tentokrát

2. Jako vejce vejci. Olympijský vítěz David Svoboda nafotil charitativní kalendář se svým dvojčetem

3. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

4. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

5. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali