Reklama
Reklama
 České celebrity 

Jakub Kohák vypadá jako mumie. Vyzkoušel detoxikační zábal

12. července 2019 07:11
Herec a režisér Jakub Kohák, který bavil diváky svým osobitým humorem ve všech řadách soutěže Tvoje tvář má známý hlas, neponechává svůj zevnějšek pouze přírodě. Už v show střídal jeden účes za druhým, a ačkoliv to mohlo být myšleno s trochou nadsázky, jeho vzhled mu rozhodně není lhostejný.

Co myslí Kohák vážně, a co naopak říká z legrace, se u něj pozná jen stěží. Je pověstný nejen svými šprýmy, ale i vlasy poletujícími do všech stran. O to více je překvapivé, že o sebe Kuba pečuje. A pečuje rád! Již několikrát totiž vyzkoušel speciální zábaly Body Wraps nabízející účinné řešení pro zeštíhlení, detoxikaci, regeneraci po sportu či bojují proti celulitidě a zavodnění. Ve svém věku se může pyšnit skvělou štíhlou postavou, za kterou stojí i tyto zázračné zábaly.

Před létem Jakub podstoupil novou kúru, a to detoxikační pleťový zábal Body Wraps SKIN CARE, který pozitivním způsobem přispívá ke zdravé a svěží pokožce. Obsahuje specifické a blahodárné látky, jež si poradí s akné, se zápachem nebo únavou nohou, podporují regeneraci pokožky a správné fungování organismu. Napomáhají také k vylučování vody z organismu a přispívají ke kontrole tělesné hmotnosti. Součástí celé procedury Body Wraps SKIN CARE je řízená meditace. Jakub i další klienti, jež tento zábal podstoupili, si odpočinuli a zrelaxovali po fyzické i psychické stránce. Proces je nastartován povzbuzujícím čajem Body Wraps TEA a následují bandáže. Ty se namáčí v lázni z MINERAL MUD a dalších přísad. Nanesou se po směru toku lymfy a nechávají působit 40 minut. Na vyžádání je možné aplikovat zdarma masku na obličej ideální pro aknózní pleť. Ke každému wrapu navíc obdržíte jako dárek 7 denní kúru povzbuzujícího čaje Body Wraps TEA, aby byl celý proces co nejefektivnější.

Herec je na léto a dobu dovolených připraven od hlavy, až k patě, zvenčí i zevnitř. S pročištěným tělem a myslí, krásnější pletí a bez zápachu nohou, typickým jevem doprovázející toto horké období, se může směle oddat veškerým letním radovánkám a plánům. Kohák je důkazem toho, že kdokoliv může tyto moderní tělové zábaly vyzkoušet a efektivně zatočit s řadou nepříjemných problémů. Více na www.bodywraps.cz.  

Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a společnou fotografii z dětství

Styl

Doby, kdy Missky byly samá kost a kůže, jsou dávno pryč. Podívejte se s námi

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod

1. Hanychová zveřejnila identitu nové milenky Jaromíra Soukupa: Nejvíc mě ranilo, že to byla moje dlouholetá kamarádka!

2. Hanychová zase šokuje! Tajně vdala a už se pochlubila i snubními prstýnky

3. Smutná zpráva obletěla svět: Zemřel Chandler ze seriálu Přátelé. Bylo mu pouhých 54 let

4. Seriálová hvězda Radim Fiala alias doktor Hanák: Praktikuji rozumný adrenalin

5. Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová