Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Justin má ale tělíčko! Teď přišel na nápad, jak s ním vydělat majlant!

28. prosince 2015 04:54
Jeden z nejslavnějších, ale i nejkontroverznějších zpěváků Justin Bieber sice vypadá docela luxusně a dospívá v pořádného chlapa. Na jeho těle hrají svaly. Nicméně v hlavičce to má asi maličko pomačkané. Vymýšlí už, jak by vydělal další peníze. Za fotku s ním zaplatí fanynky opravdu slušnou dardu!

Nejdříve se odhaloval, pak se strašně naštval, když ho paparazzi vyfotili nahého, včetně jeho velmi dobře narostlé chlouby, za níž by se nemusel stydět žádný pornoherec. A teď vymyslel, že v rámci svého turné si za fotky s fanynkami nechá platit.

Justin příští rok vyráží na světové turné, a protože se během koncertů ve Velké Británii naskytne možnost se spolu s ním potkat a vyfotit, spoustu fanynek i fanoušků bylo už natěšených. Ale ouha, nebude to rozhodně zadarmo! VIP vstupenka, jenž zahrnuje nejlepší místa u pódia a setkání s pořízení selfíčka bude pěkně mastná. Vyjde na téměř 50 tisíc korun!

Asi se budou fanoušci muset zadlužit, aby se potkali a vyfotili se svým idolem. Nebo možná snad aby rodiče mnohých prodali auto, nebo si vzali půjčku, když budou své ratolesti chtít splnit životní sen.

Bieber nějak zapomněl říct, proč chce za tuhle novinku platit. O tom, že by chtěl peníze věnovat třeba na charitu není ani zmínka, takže, že by třeba na novou desku, nebo luxusní oblečení? Kdo ví. Jeho život je pravda hodně nákladný, ovšem jeho konto měsíc od měsíce roste a je na něm pěkných pár stovek milionů dolarů. Tak proč nemít ještě o pár desítek tisíc víc, že?  

staronline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Neuvěřitelný objev. Pradědeček Arnolda Schwarzeneggera byl Čech narozený na Tachovsku

Styl

Proces stárnutí pleti lze do jisté míry zpomalit. Poradíme vám, jak na to

Dům a zahrada

Máte-li doma alergika toužícího po zvířátku, pořiďte mu vodní želvu. Pohled na jejich život je zábavný

1. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

2. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

3. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

4. Jan Čenský se vydal na otevíračku zimní sezony do Rakouska. Krátce na to se horská střediska uzavřela

5. Lucie Vondráčková se stala obětí podvodu