Reklama
Reklama
 České celebrity 

Zamilovaný Zdeněk Piškula se neudržel na premiéře

24. října 2018 14:53
Už něco přes rok randí herec Zdeněk Piškula se svou kolegyní Simonou Lewandowskou. Mladému páru láska svědčí. Už spolu bydlí a letos vyrazili i na společnou dovolenou. A stále jsou velmi zamilovaní, jak oba dokázali na premiéře jejich filmu Zlatý podraz, kde se neubránili polibkům před zraky všech.

Piškula si svou Simonu nemůže vynachválit a ona má zase zjevně velké pochopení pro jeho výstřelky. Herec, který se před lety stal idolem všech teenagerek, má možná ve svých dvaceti letech podobné potíže s identitou, jako jeho slavnější kolega Justin Bieber.

Jak jinak si vysvětlit, že jindy vždy perfektně upravený Piškula vyrazil přes den do ulic v ledovcových brýlích, které se skutečně používají při pobytu na ledovcích. O několik hodin později se na slavnostní premiéru filmu rozdrbaný herec o moc víc neupravil. Vzal si sice proužkatý oblek, ale nešlo si nevšimnout jeho okopaných bot, které byly dokonce i děravé.

V posledních týdnech se rovněž začalo spekulovat o zásnubách mladého páru. I tady by se tak dala najít jistá asociace s Justinem Bieberem, který si nakonec modelku Hailey Baldwin opravdu tajně vzal. 

Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Koller, Roden, Písařík a další pomohli získat peníze na přístroj, který pomáhá pacientům léčit postižené plíce po nemoci covid-19

Styl

Chození v botách naboso není úplně dobrý nápad. Můžete si tím zadělat na pěkné problémy

Dům a zahrada

Zbavte se travního plevele nyní, když teprve roste. Ukážeme vám, jak na to

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti