Reklama
Reklama
 České celebrity 

Taťána Gregor Brzobohatá vyrazila na Občanskou plovárnu

31. srpna 2019 19:38
Pozvání na slavnostní otevření nově zrekonstruovaného historického objektu a nyní hlavně česko-francouzské restaurace a eventového prostoru Občanské plovárny přijalo spousta vzácných hostí a osobností ze sportovního, kulturního, politického a společenského života. Občanská plovárna již od svého vzniku v roce 1840 patřila k tradičním místům Prahy sloužící pro odpočinek a sport, ale také pro konání kulturních a společenských akcí.

Slavnostním večerem hosty provázel sympatický Lukáš Hejlík, autor kultovní Gastromapy, herec, moderátor a gastronomický nadšenec. Hosté si mohli během celého večera pochutnávat na specialitách místní česko – francouzské kuchyně, nechyběli ani šneci, ústřice, ryby či klasická kachna se zelím. Občanské Plovárně se navrací lesk a navazuje na to nejlepší ze své historie a opět se stává výjimečným místem pro odpočinek a gurmánské zážitky.

Dorazila i modelka Taťána Gregor Brzobohatá, která přišla bez manžela, nebo Adam Mišík či Emma Smetana s partnerem Jordanem Hajem.  

Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tom Cruise vyinkasoval za nový Top Gun neuvěřitelný balík. V Hollywoodu nejspíš není nikdo, kdo by za jediný film vydělal tolik peněz

Styl

Kdo jsou indigové děti? Jsou to staré duše, které přišly zlepšit svět

Dům a zahrada

Zapíchněte k pokojovým rostlinám hlavičky zápalek. Působí jako ochrana před škůdci a hnojivo

1. Láska znovu vstoupí na palubu Titaniku. K 25. výročí bude film vysílán v kinech

2. Princ Harry pokračuje v dědictví princezny Diany. Věnuje se charitativní činnosti

3. Vtipná fotka Macrona a Zelenskyjho se okamžitě stala internetovou senzací

4. I slavní mají svá trápení. Herečka Emma Thompson se rozpovídala o nenávisti ke svému tělu

5. Princ William oslavil 40. narozeniny. Na jeho počest zveřejnila královská rodina fotografie důležitých momentů z jeho mládí