Reklama
Reklama
 Komerční článek 

Jitka Hořejšová tvrdí: Normální je být zdravý. Člověk je ohrožený druh

 
Všichni se rodíme s určitým potenciálem zdraví. Můžeme si ho udržovat, rozvíjet nebo stylem života ničit. Představte si to, jako konto v bance, které vám buď roste nebo ubývá.Dnes se můžeme dožít 100 i více let (věková hranice se zvyšuje), ale to ještě neznamená vždy kvalitní život. Kdo si včas uvědomí, že si chce užívat život a ne trpět bolestmi, špatným zažíváním nebo inkontinencí, má jistou šanci.

Starat se o svoje BIOCHEMICKÉ ZDRAVÍ! V mládí se o svoje zdraví nestaráme, starají se rodiče a lékaři. Není nic výjimečného, že dnešní „mladí" čtyřicátníci mají stejné problémy, jako měli dříve pouze staří lidé, dnes šedesátníci - vyšší tlak, cholesterol, bolesti kloubů, poruchy spánku, zažívání a chronickou únavu. Někdo zpanikaří a začne hledat pomoc na internetu, u přátel a nakonec u různých specialistů - kardiologů, interních lékařů, psychiatrů a někdo varovné signálky ignoruje.

Zdraví má jasně daná pravidla a o zdraví a nemoci rozhodují přírodní zákony! Přestali jsme respektovat přírodní zákony, podle nichž se řídí život i smrt, zdraví a nemoc. Výsledkem je porušené biochemické zdraví! Jak opravit vzniklé poruchy? Zavedení pojmu BIOCHEMICKÉ ZDRAVÍ usnadňuje vysvětlení příčiny vzniku civilizačních chorob jako jsou alergie, autoimunitní a kardiovaskulárních choroby, neurodegenerativní onemocnění i rakovina. Člověk tak dostává poprvé možnost začít rozlišovat, které z nabízených postupů mu pomohou k lepšímu zdraví.

Ke každému přístroji máme dnes návod, ale máme návod JAK ZACHÁZET SE SVÝM TĚLEM, aby bylo optimálně funkční v každém věku? A kvalita života je snad v jakémkoliv věku pro každého klíčový parametr! Pokud si uvědomujete, že chcete mít pod kontrolou své zdraví, tak vám nabízím řešení! Samozřejmě péče o zdraví je investice. Pokud patříte k lidem, kteří chápou, že je lepší investovat do zdraví než do nemoci, tak zaručuji jistý zisk!

Jaká je moje nabídka? Kauzální - tedy příčinné řešení zdravotních problémů - obnova biochemického zdraví! Jak? Přírodními prostředky, kterými jsou vitamíny, minerály a stopové prvky, které nám v těle chybí. Jejich deficit stanovuji exaktně na základě měření hladiny homocysteinu v krvi! Potřebné množství vitamínů, minerálů a stopových prvků a pití dostatečného množství kvalitní vody zajistí pevné zdraví, které neselhává při první zátěži.

Víte, jak žijete? Trend je žít naplno, neomezovat se, nepřemýšlet, máme přeci pojištění a doktoři se o nás postarají! Ve věku čtyřicetipěti let zvýšený tlak, cholesterol, cukrovka nebo 1. infarkt nejsou ničím výjimečným. Deprese, bolest zad a kloubů - pilulka, operace páteře nebo výměna kloubu to za vás vyřeší!

Nabízím řešení, jak si udržet potenciál zdraví anebo již vzniklé poruchy biochemického zdraví odstranit. A o tom je můj web a moje poradna. Moje zkušenosti za mnoho let to jednoznačně potvrzují! Homocystein je nejlepší jednoduchý ukazatel, jak „na tom jste"! Změnou životního stylu a vhodnými dávkami vitamínů a minerálů můžete přidat 20let svému životu ve vysoké kvalitě a ve zdraví! 

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Legendární mim Jaroslav Čejka je na tom velmi špatně, už není skoro k poznání

Styl

Chyby ve stravě a cvičení, které často dělají ženy po čtyřicítce. Kvůli nim pak přibírají na váze

Dům a zahrada

Pár tipů, jak udělat domov ekologicky přívětivější

1. Vrátila se do Evropy a šla pod skalpel. Zuzana Belohorcová prozradila, co si nechala vylepšit tentokrát

2. Jako vejce vejci. Olympijský vítěz David Svoboda nafotil charitativní kalendář se svým dvojčetem

3. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

4. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

5. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali