Reklama
Reklama
 České celebrity 

Markéta Plánková prozradila, co peče na Velikonoce

21. dubna 2019 14:59
Na velikonoční svátky mají herci ze seriálu Krejzovi volno a tak mají čas užít si svátky jara doma a tradičně. Poctivě chodí na koledu, barví vejce i pečou beránky. Tradice se prý udržovat musí!

Herečka Markéta Plánková dokonce se svými dcerami dodržuje všechny tradice. I když letos nakonec přeci jenom chystá malou obměnu. „Budeme s holkami péct i perníčky v podobě vajec a zajíčků a ty rozdávat koledníkům. S rodinou si to užíváme, protože u nás v Mnichovicích, kde žijeme, se Velikonoce stále dodržují. Barvím tak padesát vajec a máme plný koš stuh a stůl s hromadou sladkostí. Chodí k nám tlupy lidí, takže všechno vždy zmizí. Zdobíme dům, lepíme na okna motýly, kytky… Pečeme beránka a mazanec.“ prozradila herečka.

To Ivana Korolová přiznává, že mezi milovníky Velikonoc nepatří. „Nepovažuji se za velkého milovníka těchto svátků, protože mi přišlo trapný, že na vás kluci zazvoní, pošlete je do druhého patra, otevřete jim, pak děláte, že před nimi utíkáte.“ Jarní výzdobu ale herečka dodržuje a občas prý obarví i nějaké to vejce. „Velikonoční výzdobu dělám, protože mám ráda to „jaro v obýváku“. Na poslední chvíli se rozhodnu, že obarvím pár vajec, tak rychle doběhnu do obchoďáku, nakoupím a doma něco nabarvím,“ prozrazuje herečka, kterou doma vyšupá manžel paličkou od bubnů, na kterou si uváže mašli.  

Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Podzimní móda a trendy roku 2023, které vám pomohou vytvořit výrazný a elegantní vzhled

Dům a zahrada

Slaďoučké borůvky můžete pěstovat i na balkoně. Klíčový je výběr správné odrůdy, výsadba je ideální na podzim

1. Zápisník alkoholičky. Tereza Ramba se z krásky změnila v trosku: Příběh o alkoholismu i komplikované cestě k abstinenci

2. Velikonoce Honzy Čenského: Pohádková princ nejen zpíval, ale i zachraňoval

3. Andrea Kalivodová a Honza Dědek mají zajímavý společný zájem

4. Přes osm let se soustředila na vlastní svět mimo Hollywood. Nyní se Cameron Diaz vrací do nového filmu

5. Tady velím já. Budoucí královna Kate Middleton je moderní matriarchou