Reklama
Reklama
 České celebrity 

Andrea Kerestešová oslavila se synem jeho první narozeniny

01. září 2018 17:33
Bude to rok, kdy diváci Ordinace v růžové zahradě 2 viděli herečku Andreu Kerestešovou Růžičkovou v seriálu naposledy. Zatímco její postava doktorky Mariky Lukáčové strávila rok v Plzni na stáži, herečku zaměstnaly mateřské povinnosti. Nyní je ale zpět a v plné síle. Její postava doktorky Mariky Lukáčové se do Kamenice vrátila tento týden.

I když se herečka před kamery těšila, návrat nebyl tak jednoduchý, jak by si možná představovala. „Rozdíl to je to hlavně mentální. Hůř se mi učí texty, na začátku to bylo dost těžké přepínat. Když jsem doma s dítětem, komunikace je o mnoho jednodušší než napsané texty. Ale dá se to zvládnout a je to fajn. Myslím, že nám vyhovuje tenhle systém. Netočím každý den ani od rána do večera. Někdy si na natáčení chodím odpočinout a Tobiáš si ani nevšimne, že jsem odešla. Střídám domácí a pracovní námahu, tak se to hezky vyváží," říká herečka.

Její první kroky v seriálu vedou do vězení za kolegou Adamem Svobodou (Libor Stach) a pak rovnou v ústrety novému primáři kamenické chirurgie, MUDr. Janu Sekorovi (Jan Hájek). Aniž by tušila, jak bude tohle setkání osudové. Na první pohled si rozhodně do oka nepadnou. Diváci mají postavu Andrey Růžičkové zafixovanou jako potvoru a kariéristku. „Pro mě je Marika takový samotář a samotářem zůstane. Ona se pořád utápí ve svých pocitech, střídá pravdu a lež. Je v bludném kruhu, i tenhle vztah poznamená lež. Proto říkám, nejvíce osvobozující je říkat pravdu," myslí si herečka a maminka synka Tobiáška, se kterým před několika dny oslavila jeho první narozeniny. 

Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Ukázalo se, že Madonna ve své sbírce skrývá dávno ztracený obraz. Měl zmizet z Francie koncem 1. světové války

Styl

Jíl se v kosmetice využívá už od dávného Egypta. Pomáhá léčit kožní problémy, posiluje vlasy a redukuje známky celulitidy

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte

1. Tady velím já. Budoucí královna Kate Middleton je moderní matriarchou

2. Jak dopadla hvězda středoškolských filmů? Amanda Bynes sekla s drogami a učí se na kosmetičku

3. Hvězda seriálu Bridgertonovi, Nicola Coughlan, ohromila fanoušky. Předvedla příjemnou proměnu těla

4. Bitva kdo s koho pokračuje. Angelina Jolie tvrdí, že Brad Pitt dusil jedno z jejich dětí

5. Herec Christian Bale by si chtěl zahrát ve Star Wars. Bylo by to pro mě potěšení, přiznal