Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Ta myslí na všechno. Rita Ora si pro jistotu nechala zmrazit vajíčka!

25. listopadu 2017 07:06
Britská zpěvačka původem z Kosova Rita Ora (26) nedávno v rozhovoru pro jednu ranní show australské televize přiznala, že si krátce po dvacítce nechala zamrazit vajíčka, aby měla jistotu, že bude mít zdravé děti případně i ve vyšším věku. Proceduru, která v Británii stojí kolem 5000 liber, jí prý doporučil rodinný lékař.

"Řekl mi, že mé tělo je maximálně zdravé a že by bylo dobré nechat si vajíčka zmrazit na později, abych mohla být v klidu," uvedla zpěvačka s tím, že se dlouho nerozhodovala, protože vždycky chtěla velkou rodinu a o dětech už i delší dobu přemýšlí. "Někteří mě možná budou mít za hypochondra, ale já jsem se prostě chtěla pojistit," dodala Rita Ora.

Britský deník The Guardian v souvislosti s tímto rozhovorem oslovil doktorku Helen O’Neill z University College v Londýně, která zpěvaččin krok pochválila. "Je skutečně mnohem efektivnější podstoupit tuto proceduru po 20. roce věku. Bohužel praxe je taková, že většina žen se ke zmražení vajíček rozhodne kolem 35. roku a to už je celkem pozdě," uvedla uznávaná lékařka a dodala, že lékaři ale ani tak ženě nedokáží zajistit stoprocentní jistotu, že se v budoucnu stane matkou, zmražení vajíček v co nejnižším věku však prý šance výrazně zvyšuje.  

kaja | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Koller, Roden, Písařík a další pomohli získat peníze na přístroj, který pomáhá pacientům léčit postižené plíce po nemoci covid-19

Styl

Chození v botách naboso není úplně dobrý nápad. Můžete si tím zadělat na pěkné problémy

Dům a zahrada

Zbavte se travního plevele nyní, když teprve roste. Ukážeme vám, jak na to

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti