Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Herečka Gwyneth Paltrow se zasnoubila!

22. listopadu 2017 12:33
Po více než tříletém vztahu požádal údajně Brad Falchuk o ruku oblíbenou herečku Gwyneth Paltrow. O manželství herečka se scenáristou hovořila více než rok, ale teprve teď podnikl pár první krok k naplnění svého snu.

"Oba věděli, že se to jednou stane, ale zásnuby a manželství pro ně nejsou až tak zásadní. Není kam spěchat, oba už si předešlá manželství prožili," uvedl zdroj z hereččina okolí.

Gwyneth se s Bradem poprvé potkala koncem roku 2014, kdy hostovala v seriálu Glee. Právě Brad Falchuk má jakožto scenárista na svědomí veleúspěšný seriál Glee nebo American Horror Story. Pár svůj vztah držel v tajnosti až do září roku 2015. Tehdy se společně objevili v Los Angeles na uvedení nového seriálu Královny vřískotu.

Již od svých pěti let se Gwyneth začala objevovat po boku své matky v malých divadelních rolích. Filmovým debutem byla role v roce 1991 ve filmovém muzikálu Křik. Nepochybně nejúspěšnější byla Paltrow v romantické komedii Zamilovaný Shakespeare, za kterou získala Zlatý Glóbus, cenu Screen Actors Gild Award a Oscara pro nejlepší herečku v hlavní roli.  

kat | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Koller, Roden, Písařík a další pomohli získat peníze na přístroj, který pomáhá pacientům léčit postižené plíce po nemoci covid-19

Styl

Chození v botách naboso není úplně dobrý nápad. Můžete si tím zadělat na pěkné problémy

Dům a zahrada

Zbavte se travního plevele nyní, když teprve roste. Ukážeme vám, jak na to

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti