Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Dcera akčního hrdiny Jean-Claude Van Damma je nebezpečně krásná! Z toho co umí, vám spadne brada!

24. května 2016 02:24
Snad každý zná akčního drsňáka Jean Claude Van Damma (55), který se proslavil v řadě filmových rolí. Ale jak vypadá jeho dospělá dcera?

Bianca Brigitte Van Damme je jedním ze tří dětí legendárního belgického herce Jeana-Clauda Van Damma, díky němuž se stalo v 90. letech karate nejpopulárnějším bojovým sportem vůbec. Ovládat nejrůznější kopy a chvaty dnes perfektně ovládá i jeho pětadvacetiletá dcera Bianca, která je dokonalou směsicí ženskosti, síly, mrštnosti i svalů.

Slavný herec Jean-Claude Van Damme má za sebou řadu významných úspěchů, ale kromě těch filmových i otcovské. Je totiž pyšným tatínkem, jeho dcera vyrostla v pořádnou krásku! Jejími velkými přednostmi jsou mimo jiné pronikavý pohled, půvabná tvář a sexy ženská postava.

Krásná tmavovláska dělá tatínkovi radost nejen svou krásou, ale i koníčky. Věnuje se totiž kombinaci bojových umění, a dokonce i herectví. K obojímu ji vedl sám Jean-Claude, se kterým Bianca cestovala už jako holčička po filmových štacích. Ve filmech se Bianca objevuje obvykle po boku svého otce. Za zmínku stojí například akční thrillery Nájemní zabijáci, Šest výstřelů, Full Love či nový komediální horor Paranormal Activity Security Squad, kde si poprvé střihla hlavní roli.

V genech má hned dvojitou dávku vztahu k bojovým umění a cvičení, protože její maminka Gladys Portugues je bývalá světová kulturistka! Bianca vypadá jako křehká slečna, ale ovládá chvaty, z kterých obyčejnému člověku spadne brada až na zem! Každopádně až půjde Jean-Claude do důchodu, bude mít adekvátní náhradnici! 

Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zpověď moderátora Karla Kašáka: Drogy ani děcák rodičům nevyčítám, plním si své sny

Styl

Nežádoucí chloupky řeší mnoho žen. Poradíme, jak jejich růst zpomalit

Dům a zahrada

Využijte doma každý centimetr. Tipy na chytré úložné prostory v malém bytě

1. Hana Zagorová je v nemocnici kvůli komplikacím s koronavirem. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu o ni mají fanoušci strach

2. Nedávný nouzový stav inspiroval Ivana Fílu ke vzniku unikátní knihy. Na křest dorazila i Lucka Vondráčková

3. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

4. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

5. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka