Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Na tohle tělo žárlí manželka Lionela Messiho! Víme proč!

19. dubna 2016 12:44
Tahle kráska se jmenuje Suzy Cortez a v listopadu získala titul Miss BumBum. Brazilská soutěž Miss BumBum o nejkrásnější zadeček je stále oblíbenější. Vítězka posledního ročníku Suzy Cortez, je brunetka s pomněnkově modrýma očima.

Suzy se do té doby živila jako fitness modelka. Právě díky tvrdé dřině má zadeček opravdu ve formě „Připravovala jsem se poslední čtyři měsíce. Vždycky jsem tuhle soutěž chtěla vyhrát a rozhodla jsem se tomu podřídit vše. Po celou dobu jsem měla dietu a tvrdě trénovala," prohlásila brunetka.

A dřina se jí vyplatila. Díky vítězství se její kariéra pořádně rozjíždí. V prosinci fotila nahá pro brazilský magazín Sexy a hned na leden si ji zamluvil mexický Playboy.

Suzy je velkým fanouškem argentinského fotbalisty Lionela Messiho a na svých sociálních sítích se s tím netají. Svůj nahý zadeček vystavuje v dresu Messiho a to asi neunesla jeho manželka Antonella Roccuzzo. Účet na instagramu sobě i svému manželovi pro tuhle obdařenou krásku zablokovala! "Byla jsem naprosto v šoku, když jsem si toho všimla. Nechápu, čeho se jeho žena obává, já jsem jen jeho fanynka. Myslím, že to udělali jen proto, že žárlí. Je to velmi hloupé, protože jsem jen fanoušek fotbalu a velký fanoušek Barcelony. Divím se, že si není více jistá sama sebou," okomentovala trapnou situaci majitelka velkého pozadí Suzy Cortez.

Jak sexy dokáže být, se podívejte ve fotogalerii.  

Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Podzimní móda a trendy roku 2023, které vám pomohou vytvořit výrazný a elegantní vzhled

Dům a zahrada

Slaďoučké borůvky můžete pěstovat i na balkoně. Klíčový je výběr správné odrůdy, výsadba je ideální na podzim

1. Zápisník alkoholičky. Tereza Ramba se z krásky změnila v trosku: Příběh o alkoholismu i komplikované cestě k abstinenci

2. Velikonoce Honzy Čenského: Pohádková princ nejen zpíval, ale i zachraňoval

3. Andrea Kalivodová a Honza Dědek mají zajímavý společný zájem

4. Přes osm let se soustředila na vlastní svět mimo Hollywood. Nyní se Cameron Diaz vrací do nového filmu

5. Tady velím já. Budoucí královna Kate Middleton je moderní matriarchou