Reklama
Reklama
 Seriály & Filmy 

Mladá Michaela Sejnová. Maminkou proti své vůli!

Michaela Sejnová porodila chlapečka.
01. října 2014 05:55 / archiv TV Nova
Je jí teprve dvaadvacet let, takže se do mateřství vůbec nehrne. Tedy zatím. Nicméně Michaela Sejnová si ten velký den už nacvičila. V seriálu Doktoři z Počátků se stihla už vdát i porodit!

Svatba byla ale proti porodu legrace. Scéně prý předcházela velká nervozita, ale jednou si Míša zvolila dráhu hereckou, tak musela zatnout zuby. Herečka se bála, aby její projev nepůsobil spíš směšně. Přeci jen ona sama zatím maminkou není, a tak to byly obavy pochopitelné. Navíc okolnosti, kdy jako Markétka začala rodit, byly dost dramatické. Dokonce skončila na zemi v obchodě bez pomoci!

„Když se blížilo natáčení porodu, tak jsem se zeptala režisérky Jany Rezkové, jestli se na to mám nějak připravit. Ona řekla, že to nějak zvládneme. A měla pravdu. V den natáčení jsem byla opravdu nervózní, klepala se, bála jsem se, aby vše bylo věrohodné. Nicméně Jana je opravdu báječná a jen díky ní jsem vše zvládla. Měla jsem trošku problém s dýcháním, jeli jsme ten obraz jen na tři klapky, ale i tak jsem odcházela namodralá,“ smála se při vzpomínce na pro ni nepříjemné záběry.

Sama ještě rodinu neplánuje, a ani seriálová zkušenost tikot jejích biologických hodin nezesílila. „Miminko si samozřejmě moc přeju, ale ještě je na něj čas. Teď si užívám pracovního zápřahu,“ řekla jasně Sejnová.  

| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Podzimní móda a trendy roku 2023, které vám pomohou vytvořit výrazný a elegantní vzhled

Dům a zahrada

Slaďoučké borůvky můžete pěstovat i na balkoně. Klíčový je výběr správné odrůdy, výsadba je ideální na podzim

1. Zápisník alkoholičky. Tereza Ramba se z krásky změnila v trosku: Příběh o alkoholismu i komplikované cestě k abstinenci

2. Velikonoce Honzy Čenského: Pohádková princ nejen zpíval, ale i zachraňoval

3. Andrea Kalivodová a Honza Dědek mají zajímavý společný zájem

4. Přes osm let se soustředila na vlastní svět mimo Hollywood. Nyní se Cameron Diaz vrací do nového filmu

5. Tady velím já. Budoucí královna Kate Middleton je moderní matriarchou