Reklama
Reklama
 České celebrity 

Letní sezóna v Tatrách začala! Potkáte tu i řadu celebrit! Užíval si i plyšák Karel a miss Kovandová

Miss Lucie Kovandová a model Karel Frýd se vyřádili v Tatrách
26. června 2015 07:50 / ginoparadise.sk
Prožít dovolenou nebo jen prodloužený letní víkend ve slovenských Tatrách. ve dvou největších liptovských resortech – Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová, to je záruka kvalitního relaxuj, spousty zážitků i dobrého jídla. A pokud budete mít štěstí, můžete tam potkat řadu celebrit, které tam jezdí právě za odpočinkem.

Sezónu ve dvou největších liptovských aqvaparcích odstartovalo sezónu mezinárodní klání - Water Fit Battle. Návštěvníci již čtvrtého ročníku v netradičních sportovních disciplínách hromadně cvičili v bazénech a užívali si vodních radovánek. Na oblíbené akci nechyběla ani celá řada českých osobností.

Přijela například zpěvačka Martina Pártlová, modelka a česká Miss World Lucie Kovandová s přítelem, fitness trenér a účastník reality show Karel Frýd. Ti si mimo to zkusili létání ve větrném tunelu, což byla velká legrace. A herečka Veronika Arichteva. Ta dokonce symbolicky oblékla bikiny v barvách české vlajky. Známé osobnosti i slunné počasí přilákalo do Gino Paradise Bešeňová stovky návštěvníků.

Liptovský akvapark je totiž ideálním místem na čerpání ztracené životní síly a energie. Příchozí si mohli vychutnat termální vodu v sedmi bazénech nebo navštívit bazénovou halu s antikorovým plaveckým bazénem s chrliči vody, relaxačním bazénem i dětské atrakce. „Oblíbená je adrenalinová zóna, kde není nouze o dovádění, zábavu v umělém vlnobití nebo na nejdelších tobogánech a s panoramatickou vyhlídkou. K dispozici tu máme i nový bazén s hradem, klouzačky, mini tobogány, vodní děla a stříkačky. Novinkou je Fun Bubble, Raft river nebo pirátská loď s potápěčským centrem," uvedla Lýdia Chovancová, marketingová ředitelka liptovského areálu.

Gino Paradise Bešeňová je navíc vybudovaný na bázi horkých pramenů termálních vod, které vyvěrají z hloubky 1987 metrů s teplotou přes 60 stupňů Celsia. Ty působí blahodárně na pohybové i dýchací ústrojí a mají příznivé kosmetické účinky. Kromě cvičení v bazénech a vodních radovánek řada návštěvníků otestovala i zdejší wellness centrum s komplexem pěti parních a suchých saun s inhalacemi, Tepidárium, studenou páru, masáže nebo například unikátní vyhřívané křeslo z 24karátového zlata, které je jediné svého druhu v Evropě. Do Tater nejrychlejším vlakem v Čechách

A pokud se chcete do tohoto ráje odpočinku vydat, nemusíte se stresovat z dlouhého cestování! Vyzkoušet můžete SuperCity Pendolino - nejrychlejší spoj do Tater. Vlak nabízí kvalitu cestování srovnatelnou s leteckou dopravou a uhání rychlostí až 160 kilometrů za hodinu. Je vybaven klimatizovanými prostory, polohovatelnými sedačkami, bistrem s nabídkou teplých i chlazených jídel a nápojů včetně točeného piva, zásuvkami nebo Wi-Fi připojením.  

📷
2 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Olga Lounová se raduje z narození dcery. Z placenty si dokonce nechala zhotovit několik produktů

Styl

Udržet si hezkou pleť vám může pomoci inovativní metoda. Poradit si dokáže se ztrátou pružnosti, dehydratací i akné

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte

1. Jak dopadla hvězda středoškolských filmů? Amanda Bynes sekla s drogami a učí se na kosmetičku

2. Hvězda seriálu Bridgertonovi, Nicola Coughlan, ohromila fanoušky. Předvedla příjemnou proměnu těla

3. Bitva kdo s koho pokračuje. Angelina Jolie tvrdí, že Brad Pitt dusil jedno z jejich dětí

4. Herec Christian Bale by si chtěl zahrát ve Star Wars. Bylo by to pro mě potěšení, přiznal

5. David Gránský má doma kompaktního bodyguarda