Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Orlando Bloom prodává tuhle nádheru a stěhuje se ke Katy

22. března 2019 09:12
Přibližně měsíc poté, co se zasnoubil s Perry, Orlando Bloom překvapil, když dal do prodeje svoje ultra-moderní sídlo Beverly Hills, a to za necelých 9 miliónů dolarů.

Bloom koupil minimalistickou rezidenci v trendy oblasti Trousdale Estates před necelými dvěma lety za 7 milionů dolarů. Prodávající byl proslulý mexický architekt Miguel Angel Aragonés, který získal nemovitost v roce 2011 za necelých 3,25 milionu dolarů a přeměnil původní a naprosto obyčejnou rezidenci ve stylu padesátých let v luxusně minimalistickou extravaganzu připomínající elegantní butikový hotel se čtyřmi ložnicemi a čtyřmi koupelnami.

Zabezpečený vstup do nádvoří vede k předním dveřím a kombinované vstupní hale se skleněnými stěnami a pak rovnou do obývacího pokoje, který je zařízen obrovskými polstrovanými pohovkami. Přilehlý jídelní prostor je otevřen nad vyvýšeným snack barem na neobyčejně prostornou, ale elegantně zařízenou a odborně uzpůsobenou kuchyni s nerezovými deskami na lesklém, laminovaném bílém kabinetu. V kuchyni je také neformální jídelna a rodinný pokoj se skleněnou stěnou, která vede k bazénu.

Orlando asi bude bydlet u Katy, která má jistě spoustu místa ve svých dvou domech v Beverly Hills. A to nedávno prodala dva domy vedle sebe na vrcholu Runyon Canyonu za 12,704 milionu dolarů.  

Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tom Cruise vyinkasoval za nový Top Gun neuvěřitelný balík. V Hollywoodu nejspíš není nikdo, kdo by za jediný film vydělal tolik peněz

Styl

Kdo jsou indigové děti? Jsou to staré duše, které přišly zlepšit svět

Dům a zahrada

Zapíchněte k pokojovým rostlinám hlavičky zápalek. Působí jako ochrana před škůdci a hnojivo

1. Láska znovu vstoupí na palubu Titaniku. K 25. výročí bude film vysílán v kinech

2. Princ Harry pokračuje v dědictví princezny Diany. Věnuje se charitativní činnosti

3. Vtipná fotka Macrona a Zelenskyjho se okamžitě stala internetovou senzací

4. I slavní mají svá trápení. Herečka Emma Thompson se rozpovídala o nenávisti ke svému tělu

5. Princ William oslavil 40. narozeniny. Na jeho počest zveřejnila královská rodina fotografie důležitých momentů z jeho mládí