Reklama
Reklama
 České celebrity 

Nikol Štíbrová se dohaduje s partnerem kvůli máslu!

15. ledna 2018 07:22
Herečka a oblíbená bloggerka Nikol Štíbrová opět humorem sobě vlastním vyslovila to, co mnohé ženy nahlas nikdy neřeknou. Podle ní dokonalý muž existuje jen v časopisech a romantických filmech. V běžném životě se prý muži a ženy neshodnou mnohdy ani na základních věcech.

"My ženský, zvlášť když jsme ještě mladý, hledáme v životě partnera, kterej bude taková ta naše “soulmate”. Chlapa, kterej nás zcela pochopí a přijme. Chlapa, se kterým nás budou pojit stejný názory, sny, cíle. Chlapa, kterýmu ani nebudem muset nic říkat, pač všechno si přečte v našich očích. Prostě totální souznění, 100% shoda," uvedla Nikol na svém profilu na Instagramu s tím, že ale realita je úplně někde jinde.

"Takový věci se dějou jen v Cosmopolitanu nebo v hlavě Rosamundy Pilcherový, ale v reálným životě se s chlapem neshodnete ani na tom, jestli máslo budete postupně ukrajovat nebo nesystematicky dlabat," dodala pohledná blondýnka.

S přítelem Martinem Kynclem se herečka zasnoubila na dovolené v Thajsku v listopadu 2016. Místo plánované veselky ale přišla ještě radostnější událost, loni Nikol porodila syna Mathiase. Svatbu tak pár odložil, protože se herečka nechtěla vdávat těhotná.  

kaja | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Koller, Roden, Písařík a další pomohli získat peníze na přístroj, který pomáhá pacientům léčit postižené plíce po nemoci covid-19

Styl

Chození v botách naboso není úplně dobrý nápad. Můžete si tím zadělat na pěkné problémy

Dům a zahrada

Zbavte se travního plevele nyní, když teprve roste. Ukážeme vám, jak na to

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti