Reklama
Reklama
 České celebrity 

I po čtyřicítce dokonalé tělo: Simona Krainová ví, jak rychle a jednoduše shodit několik kilo!

Simona Krainová si stále udržuje perfektní postavu
31. května 2017 07:05 / Instagram
Koukat na postavu Simony Krainové (44) na Instagramu či Facebooku může být někdy až k vzteku, zvláště pokud máme nějaké to kilo navíc. Simona rozhodně ví, jak se o svoji postavu postarat. A nejen svoji, pomohla už sestře, kamarádkám a dalším ženám.

Spokojenost s laserovou liposukcí SlimLipo na radu Simony potvrzuje také její vlastní rodina a přátelé. Sestra Yvonna tak díky liposukci SlimLipo může se Simonou soupeřit, kdo má plošší bříško. Také třeba herečka Alice Bendová či zpěvačka Kamila Nývltová jsou s výsledkem velmi spokojeny. A co sama Simona? „Přiznávám, že i já se po dětech musím tělu věnovat více a liposukci mám v záloze,“ prozrazuje s tajemným smíchem Simona. Je otázkou, zda bychom se o její liposukci dozvěděli či nikoliv.

„Co se hromadění tuku týče, jsou boky, břicho, stehna a záda nejčastějšími problematickými partiemi u žen a velmi často odolávají i snahám o cvičení,“ popisuje přední specialista na liposukce MUDr. Tomáš Paduch z Kliniky Yes Visage. Námi zmíněné ženy mají kromě příběhu ještě jedno společné a tím je laserová liposukce SlimLipo. „Nejmodernější a nejšetrnější liposukce současné estetické medicíny,“ doplňuje doktor Paduch, který má za sebou již tisíce úspěšně provedených liposukcí.

Laserová liposukce SlimLipo minimalizuje tvorbu modřin a otoků, je bezbolestná a nevyžaduje dlouhé zotavování. Při zákroku u jednotlivých partií není vůbec nutná celková anestezie a prakticky již druhý den se lze vrátit do běžného života. Při celkové anestezii lze provést i více partií najednou, klient v takovém případě zůstává na klinice pouze do druhého dne. Tak jako tak, u této liposukce tedy není potřeba žádných extra dovolených ze zaměstnání a vysněnou postavu tak lze pořídit ještě do léta do plavek.

A to není vše. Toto hubnutí je rychlé, komfortní, a navíc s dvojím efektem – tuky mizí a laser zároveň vypíná a zpevňuje pokožku, která tak po zákroku snadno přilne zpět k tělu a odpadá riziko vzniku nerovností či kožních převisů. To potvrzuje i MUDr. Paduch: „Ano, laser je to, co činí tuto liposukci výjimečnou a řadí ji mezi nejpopulárnější zákroky současnosti. Navíc díky přesnosti laseru lze kromě klasických partií řešit i povislé paže, kolena nebo podbradek a dvojitou bradu.“  
📷
1 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zedníčkovi už zase zrušili pořad Kurňa, co to je!

Zprávy

Zájem Čechů o dovolenou na výletní lodi výrazně roste

Dům a zahrada

Organizovaná kuchyně s potravinovou skříní

1. Oblíbená česká herečka bojující s rakovinou konečně doma!

2. Zhroucená Heidi Janků i syn Špinarové: Ta ženská, co nás pomlouvá, je vyšinutá!

3. Zásadní zpráva: Herec Roman Vojtek se zase odstěhoval!

4. Chudák herec Kačer: Má těžce nemocnou ženu a teď problémy potkaly i jeho!

5. Diváci se konečně dočkají! Policie Modrava 2 přichází!


دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google
خرید vpn خرید کریو خرید vpn آیفون خرید vpn اندروید خرید وی پی ان خرید فیلتر شکن
خرید vpn خرید vpn