Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Legendární Pamela z Dallasu: Z krásky udělaly plastiky monstrum!

Victoria Principal alias Pamela určitě nevypadá přirozeně!
26. ledna 2016 12:20 / archiv
Méně znamená více, říká se a něco na tom bude. Ovšem když dávná kráska ze slavného seriálu Dallas Victoria Principal alias Pamela Ewing má za manžela plastického chirurga, zřejmě mu neřekla stop. A pořádně se na ní vyřádil!

Victoria měla vždy blízko ke kosmetice a kráse a dokonce vytvořila vlastní značku Principal Secret, se kterou dosáhla úspěch a vydělala miliony. Přesto ani ona neodmítla nabídku plastických chirurgů a pod skalpel si lehla několikrát. A to na ní zanechalo nesmazatelné stopy.

Victoria měla v posteli mnoho slavných a mocných mužů, vzpomínají se jména jako Anthony Perkins či Frank Sinatra. Před oltář ji odvedl v roce 1985 i plastický chirurg Harry Glassman. Prožili spolu dvacetileté manželství a v roce 2006 se rozvedli.

Právě toto manželství začalo pro seriálovou Pamelu začátek plastických operací. I když ona zásahy chirurgů odmítá, její tvář dnes připomíná nataženou voskovou figurínu. Několik médií ji dokonce označili za karikaturu kdysi krásné Victorie, která lámala mužská srdce.

Dallas ve kterém hrála, je nejznámější televizní seriál na světě. Jeho tématem je život, majetkové intriky, boje o moc a složité vztahy rodiny Ewingů. Začal se vysílat v roce 1978 a vydržel na obrazovce čtrnáct sezón, až do roku 1991. Převzali ho televize po celém světě a získal si miliony fanoušků. 
📷
1 fotografie
nov | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Krásná Ivanka Trumpová je prý jen prachsprostá zlodějka

Zprávy

Šokující slova na adresu Britů! Junkcer přiznal, co si skutečně myslí.

Sport

Fury se bojí! Odložil odvetu s Kličkem a vymlouvá se na zranění!

1. Velké problémy Jiřího Krampola: Boj s neskutečně přísnou bytnou!

2. Kraus nehodu, od které ujel, zlehčuje!

3. Poznáte tohoto malého chlapce?! Na svůj pohled smutného štěněte dojímal snad všechny ženy světa!

4. Proboha, už tuhle šílenou zpěvačku zavřete do blázince! Zase se chce zabít!

5. Ondra Brzobohatý v tom má hokej! Lže lidem se svým jménem?