Reklama
Reklama
 Sexy 

Bradavky a penis slavných: Komu patří dekolt a komu nabušené boxerky?

Kdo to má pořád bradavky v pozoru a nabušené boxerky?
31. prosince 2015 03:02 / facebook
Jedna se může chlubit naditým dekoltem, druhý zase nabušeným rozkrkokem v boxerkách. Podívaná to není věru špatná, i když takhle v poslední době vypadá každý druhý. Řeč je o zpěvačce Daře Rolins a nevěrníkovi, moderátorovi Michalu Hrdličkovi, který se rozešel s Lucií Borhyovou.

Zatímco u Dary je obdivuhodné, že má ve svém věku takový dekolt, u metrosexuála, sporťáka s luxusní postavičkou bychom čekali v trenclích asi trochu něco víc. Ale kdo ví, třeba je to právě o tom momentu překvapení. Kdo ví. Každopádně podívaná to není tak špatná...

Sportovní donchuan se chlubí s rozkrokem na sociální síti, kde se vystavuje se svými spoluhráči z fotbalu. Samozřejmě, že je svým vzhledem zastíní, protože postava, kterou má a driluje v posilovně, je mimořádná. Jenže co naplat, když se stal terčem posměchu a i naštvaných příznivců jeho dnes už ex Borhyové, že jí měl být nevěrný a jen se na ní zviditelnil.

Ale takovýhle metroušek sám rozhodně dlouho nebude. Už teď, poté, co ukázal to, co má většinou schováno v kalhotách, dostává desítky a desítky vzkazů a nabídek na sex. To bezpochyby. A nejen od žen, ale i od mužů.

To Dara Rolins je b ukazovaní bradavek průkopnice a nikoho to příliš nepřekvapuje. V zlaté podprsence. která víc ukáže než zahalí, ukázala opět své přednosti. Takhle se objevila na natáčení silvestrovského vydání pořadu Chart show, kterou chystá televize Markíza. Se starým rokem se tak v Záhorskej Bystrici nerozloučí dnes večer naši sousedi jen s Adélou Banášovou a spol., ale i s Darininými bradavkami, které zlatá barva ještě více zvýraznila. 
📷
2 fotografie
staronline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Balzerová zdrhla z Fidlovačky! Už toho měla dost?

Zprávy

Vytáhněte deštníky. Bude teplo, ale nevyhneme se dešti a bouřkám!

Dům a zahrada

Návod, jak si doma opravit rozbitý zip bez nutnosti výměny

1. Osmany Laffita má dnes svou velkou premiéru! To musíte vidět!

2. Princové William i Harry na královskou korunu kašlou! Nikdo ji nechce!

3. Babica se hodně ostře pustil do Pohlreicha! Padala slova o mafii!

4. Proč musela Bohdalka hned do IKEMu? A tohle tam dělala...!

5. Psychicky vyčerpaná dětská hvězda Kudláčková se možná chtěla zabít!