Reklama
Reklama
 Sexy 

Bradavky a penis slavných: Komu patří dekolt a komu nabušené boxerky?

Kdo to má pořád bradavky v pozoru a nabušené boxerky?
31. prosince 2015 03:02 / facebook
Jedna se může chlubit naditým dekoltem, druhý zase nabušeným rozkrkokem v boxerkách. Podívaná to není věru špatná, i když takhle v poslední době vypadá každý druhý. Řeč je o zpěvačce Daře Rolins a nevěrníkovi, moderátorovi Michalu Hrdličkovi, který se rozešel s Lucií Borhyovou.

Zatímco u Dary je obdivuhodné, že má ve svém věku takový dekolt, u metrosexuála, sporťáka s luxusní postavičkou bychom čekali v trenclích asi trochu něco víc. Ale kdo ví, třeba je to právě o tom momentu překvapení. Kdo ví. Každopádně podívaná to není tak špatná...

Sportovní donchuan se chlubí s rozkrokem na sociální síti, kde se vystavuje se svými spoluhráči z fotbalu. Samozřejmě, že je svým vzhledem zastíní, protože postava, kterou má a driluje v posilovně, je mimořádná. Jenže co naplat, když se stal terčem posměchu a i naštvaných příznivců jeho dnes už ex Borhyové, že jí měl být nevěrný a jen se na ní zviditelnil.

Ale takovýhle metroušek sám rozhodně dlouho nebude. Už teď, poté, co ukázal to, co má většinou schováno v kalhotách, dostává desítky a desítky vzkazů a nabídek na sex. To bezpochyby. A nejen od žen, ale i od mužů.

To Dara Rolins je b ukazovaní bradavek průkopnice a nikoho to příliš nepřekvapuje. V zlaté podprsence. která víc ukáže než zahalí, ukázala opět své přednosti. Takhle se objevila na natáčení silvestrovského vydání pořadu Chart show, kterou chystá televize Markíza. Se starým rokem se tak v Záhorskej Bystrici nerozloučí dnes večer naši sousedi jen s Adélou Banášovou a spol., ale i s Darininými bradavkami, které zlatá barva ještě více zvýraznila. 
📷
2 fotografie
staronline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nechutné útoky: Zhrzený milenec Koptík může Hanu Gregorovou i zničit!

Zprávy

Prezidentův projev vyvolal rozpaky, kritiku i souhlas

Dům a zahrada

Akryl nebo silikon? Jaký vybrat tmel.

1. Takovéhle obří hřiby našel syn hitmakera Karla Vágnera

2. Josef Rychtář má problém: Exekuce na dům v Říčanech!

3. Pozor, Patrola přichází! Unikátní akční magazín z armády se známými tvářemi!

4. Havlová půjde klidně až k soudu! Tohle si líbit nenechá!

5. Za rozchod Gregorové a Koptíka může jeho drogová závislost!


دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google
خرید vpn خرید کریو خرید vpn آیفون خرید vpn اندروید خرید وی پی ان خرید فیلتر شکن
خرید vpn خرید vpn