Reklama
Reklama
 České celebrity 

Bývalá Miss Zuzana Jandová vyrazila s kamarádkou do Tater. Nová láska na obzoru?

Devětadvacetiletá Miss ČR 2008 má k Slovensku úzký vztah
27. června 2017 05:11 / Gino Paradise Bešeňová
Devětadvacetiletá Miss ČR 2008 má k Slovensku úzký vztah. Tatínek je Maďar narozený na Slovensku, a tak má Zuzana u našich sousedů i část své rodiny. S kamarádkou Nelly strávila víkend ve vodním ráji Gino Paradise Bešeňová v Tatrách. V černých plavkách byla neskutečně sexy. Všiml si toho i slovenský Muž roku a moderátor Martin Šmahel. Hodili by se k sobě?

„V Bešeňové je to opravdu krásné, strašně moc vyžití a krásný wellness. Já miluji masáže, takže jsem si tu nenechala ujít dvě thajské masáže, a sice olejovou a chodidel. Dnešní doba je strašně uspěchaná, všichni se za něčím neustále hodí a zapomínají odpočívat. Já jsem si tu skvěle odpočinula. Dokonce jsem vyzkoušela i muzikoterapii s gongem, kterou nám poskytl saunamaster přímo z Haiti," uvedla Zuzana, která strávila několik okamžiků také se slovenským Mužem roku 2008 a moderátorem Martinem Šmahelem.

Vzhledem k tomu, že je Martin zároveň fitness trenérem a má perfektně vypracované tělo, k single Zuzce by se opravdu hodil. Zuzana byla půl roku nemocná, a tak se snaží dostat zpět do kondice. „Za půl roku jsem ztratila fyzičku i tvary, co jsem mívala. Chodím teď čtyřikrát týdně na fitbox a dvakrát týdně do posilovny s trenérem," prozradila dlouhovlasá kráska, která dostala nabídku na moderování televizního lifestylového pořadu a v létě plánuje velkou oslavu svých třicátých narozenin.

Do Tater cestovala s kamarádkou vlakem. „Super City Pendolino je mnohem rychlejší než auto. Můžete si tam odpočinout, máte k dispozici wifi, občerstvení, zásuvky. Je to opravdu komfortní a nikde nepřestupujete. V Tatrách jste za pár hodin," dodala Zuzka.  
📷
1 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Michala Jančaříka čeká za pár týdnů veliká premiéra!

Zprávy

Zůstanou důchodci bez peněz? Systém výplaty penzí může brzy zkolabovat

Dům a zahrada

Začněte používat 3D tiskárnu

1. Modleme se za Květu Fialovou. Její stav je velmi vážný!

2. Nechutné útoky: Zhrzený milenec Koptík může Hanu Gregorovou i zničit!

3. Takovéhle obří hřiby našel syn hitmakera Karla Vágnera

4. Josef Rychtář má problém: Exekuce na dům v Říčanech!

5. Pozor, Patrola přichází! Unikátní akční magazín z armády se známými tvářemi!


دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google
خرید vpn خرید کریو خرید vpn آیفون خرید vpn اندروید خرید وی پی ان خرید فیلتر شکن
خرید vpn خرید vpn