Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Tahle svatba šokovala celý svět! Že se tihle dva vezmou, nikdo nečekal!

Tuhle svatbu nečekal nikdo ani ve snu!
27. května 2016 03:06 / Facebook
Včera tomu bylo dvaadvacet let, kdy se konala první svatba Michaela Jacksona. Tato událost vyvolala obrovský mediální rozruh. Svou o 10 let mladší manželku Lisu Marii Presley, dceru Elvise Presleyho, si vzal po čtyřměsíční známosti, krátce poté, co se sama rozvedla. Vzali se 26. května 1994 v Dominikánské republice, ale veřejnost se o tom dozvěděla až o tři měsíce později. Lisu Marii zpěvák znal od dětských let a nikdy se netajil tím, že ji velmi miloval a že mu svým odchodem ublížila.

Pár musel čelit mediálním spekulacím, že se oddal pouze za účelem napravení Jacksonovy reputace, která byla poškozena proběhlým soudním řízením o zneužívání tehdy 13letého syna Jordana Chandlera. Svět měl uvěřit a vzít na vědomí, že fáma o Michaelových pedofilních sklonech není nic, než sprostá pomluva.

Manželství skončilo v lednu roku 1996. Lisa Marie Presley dnes mluví o svém bývalém manželovi s úctou a láskou. Poukazuje však na jeho známou sebedestruktivní činnost, která ničila emocionálně všechny jeho blízké. Po Jacksonově předčasné smrti byla Lisa velmi zarmoucená. Novinářům pak sdělila, že zpěvák často mluvil o své smrti. I když tvrdí, že jejich manželství bylo postaveno na lásce, přiznává, že šlo o citově velmi náročný vztah. „Začala jsem být nemocná a velmi emočně vyčerpaná ve snaze ho zachránit od jeho sebedestruktivního chování a od těch odporných supů a pijavic, které on vždycky přitahoval jako magnet. Přerostlo mi to přes hlavu," líčila v rozhovorech.

Jackson zemřel 25. června 2009 v Kalifornii na selhání srdce. Za příčinu náhlého úmrtí byla určena akutní otrava silným sedativem propofolem. Podle provedené pitvy bylo ale zpěvákovo srdce silné, jeho tělesná váha odpovídala výšce postavy, a ačkoli mu byla zjištěna artritida a chronický zánět plic, byl to prý celkem zdravý padesátník.  
📷
1 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tragická smrt Jana Třísky by mohla být konečně objasněna!

Zprávy

Znepokojující fakta o nevyhnutelné vlně teroru, která čeká Evropu

Dům a zahrada

Hledáte čtyřnohého parťáka na běhání? Zvolte vhodné plemeno

1. Policajt Jája z Modravy je tátou! Tady ukázal novorozeného syna!

2. Dcera legendárního dabéra Filipovského si postěžovala na dcery

3. Gott dostal další cenu! Proč si pro ni nepřišel?

4. Koptík chce točit svůj filmový příběh!

5. Krutá pravda o jezdci Formule 1: Schumacher váží už jen 45 kilo!


خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید وی پی ان خرید کریو Google
دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google
خرید vpn خرید vpn
دانلود رایگان فیلم دانلود فیلم خرید vpn Google